Hizmet Koşulları

Anasayfa / Hizmet Koşulları

Hizmet Koşulları

Hizmet Koşulları

Çoğunlukla akademik araştırma talepleri olsa da akademik olmayan araştırmalar da hizmet alanımızı meydana getirmektedir. Tarafımızca hizmetler size sunulurken biz taahhüt ettiklerimizi yerine getirirken sizlerin de aldığımız hizmetin niteliğine ve hizmet koşullarına hakim olmanız gerekmektedir.

Tüketici olarak elbette dilediğiniz hizmeti alma hakkına sahipsiniz. Ancak hizmet koşulları hakkında yeterince bilgi sahibi olmamamız beklenmedik durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Dolayısıyla size tarafımızca en başta iletilen/bildirilen koşulları kapsamlı bir biçimde inceleyiniz. Sizin açınızdan uygun olmayan bir durum varsa lütfen sürecin başında bize bildiriniz. Süreç ilerlerken yaşanan değişimler anlaşma şartlarının değişmesine neden olabileceği için bu ayrıntı önemlidir.

Talebinize dair size yazılı olarak bildirilen şartları yerine getireceğiz. Sizden ricamız bize tüm taleplerinizi yazılı olarak iletmenizdir. Yazılı olarak iletilmeyen talepler hizmet koşullarının yerine getirilmesini güçleştireceği için bu konuda özen göstermenizi rica ediyoruz.

Araştırmalara dair beğenilmeyen ya da değiştirilmesi istenen kısımlara dair gerekli açıklamanın yapılması ile birlikte bu konularda düzenleme yapmaktayız. Akademik araştırmalarda akademik ilkelere aykırı bir isteğin olması halinde ise bu isteği yerine getiremeyeceğimizi bildirmek isteriz.